Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 278 846 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS
Kategorie

FLACZKI TYGODNIA

niedziela, 26 września 2010 22:07

  Ujawniono dlaczego prezes PiSuaru Jarosław w czasie kampanii prezydenckiej był taki spokojny i rozważny politycznie. Bo wtedy cały czas „ był na lekach uspokajających". Po przegranej odstawił leki i wrócił do tradycyjnej gwałtowności politycznej. Uprasza się doktorów i spin doktorów prezesa. Codziennie dosypujcie mu pigułkę antygwałtu . Do mleka, wypije na pewno.

   Jarosław prezes PiSuaru Kaczyński ogłosił, że jego PiSsuar nie wejdzie w koalicję z PSL ani z SLD. O PO nie wspominał, bo wcześniej zapowiedział bojkot premiera Tuska i prezydenta Komorowskiego. To oznacza, że PiS Kaczyńskiego już nigdy do władzy nie dojdzie. Bojkot z radością przyjęli premier i prezydent. Nie ma nic wspanialszego dla władzy jak bojkotująca ją opozycja.

   Premier Tusk obwieścił zamiar emigracji. Z Małego Pałacu  przenosi się do gmachu Sejmu RP. By tam, niczym ekonom, poganiać swych pańszczyźnianych posłów do solidnej legislacyjnej roboty.Bo do tej pory opieprzali się równo. Czyli będzie robił to od czego jest tam już wysoki funkcjonariusz PO pan marszałek Sejmu RP Grzegorz Schetyna. Warto zapytać. Kto będzie w tym czasie robił to co powinien robić premier ? Co będzie robił marszałek Schetyna, skoro premier Tusk chce zabrać mu pracę ? Popadnie w depresję, zacznie brać prochy lub inne leki ? Już wszystkich uspakajam. Premier może opuścić swą kancelarię, bo i tak zajmował się tam, tym co potrafi najlepiej, czyli  nicnierobieniem. W Sejmie będzie kontynuował dzieło swego życia. Premier RP dawno już zauważył, że kiedy nicnierobi, to nie denerwuje swych Wyborców i w sondażach mu nie spada.

   Wierny swemu pryncypialnemu nicnierobieniu premier Tusk zadeklarował utrzymanie minister Radziszewskiej na stanowisku, chociaż wszyscy już wiedzą, że Radziszewska na to stanowisko nie nadaje się. Kiedy PO było w opozycji to posłanka Elżbieta Radziszewska przygotowywała się, by zostać ministrem zdrowia i przeprowadzić reformę służby zdrowia. Ale premier rzucił na resort zdrowia bliższą mu Ewę Kopacz. Która reformy nie przeprowadziła, zgodnie z pryncypiami premiera. Podobnie Bogdan Zdrojewski miał być ministrem obrony narodowej, a został ministrem kultury. Robi to co premier, czyli ładnie obiecuje. Cezary Grabarczyk miał być ministrem sprawiedliwości, został od infrastruktury, choć jako poseł tym się specjalnie nie zajmował. Też wiernie podąża drogą premiera Tuska. Mistrzostwo w tuskowaniu osiągnęła Julia Pitera. Aby zamknąć buzie tej pyskatej kiedyś posłance, Tusk uczynił ją ministrem od antykorupcji, czyli skorumpował ją. Teraz Pitera pobiera ministerialną pensję + dodatki tylko za to, że co pół roku obiecuje ustawę antykorupcyjną. Od trzech lat ! Ponieważ ciepła woda w Polsce nadal leci z kranów i prezes Jarek przestał brać pigułki to większość Obywateli RP wybiera rząd nicnierobienia.

  Jedyny latający jeszcze rządowy samolot  Tu-154  nie poleci, bo nic nierobiąca władza tak długo zastanawiała się czy będzie nim latać czy nie, aż piloci i instruktorzy stracili licencje na latanie. Odnowienie ich to płatne kursy i inne opłaty. Zapłacą podatnicy.

  Aby zadowolić Kościół kat. koalicja rządząca wsparta przez PiS przegłosowała nowe, wolne od pracy święto 3 króli. By polizać się kapitalistom, odebrano społeczeństwu świecki dzień wolny od pracy. Teraz już na początku roku będą długie wakacje, urzeczywistnienie ideałów PO.   

  Tym którzy preferują i popierają Rząd Nicnierobienia przypominam biblijną opowieść o 7 krowach tłustych i 7 krowach chudych. Teraz jesteśmy w roku piątej tłustej krowy.

   Pan poseł Janusz Palikot założy  „ lewicowe"  stowarzyszenie do walki z SLD. Stowarzyszenie jest bytem mniej kontrolowany przez służby finansowe, niż partia polityczna.  Za to w czasie wyborów może być quasi partią polityczną. Zapewne zaraz po inicjacji „ Stowarzyszenia" pojawią się liczni emeryci i studenci, którzy z miłości do pana Paslikota zaczną mu wpłacać już nie po 10 tysięcy złotych, jak niedawno, ale od razu po 100 tysięcy, albo i więcej. W krajach cywilizowanych taka firma nazywa się „ pralnią". W Polsce, czyli kraju naiwniaków politycznych,  będzie to   „ inicjatywa obywatelska". Błogosławiona po cichu przez nicnierobiących.

  Dług publiczny w RP osiągnął już „ Dwa Gierki"  wedle skali profesora Krzysztofa Rybińskiego. Ufne w ideologię nicnierobienia media uspakajają, że to nic wielkiego. Bawmy się, a o spłatę niech się martwią następne pokolenia. 

  Pan minister finansów Rostkowski, wielki mistrz nicnierobienia, przyznał, że koalicja rządząca wyrobiła aż 100 miliardów złotych tegorocznego deficytu. Znacznie więcej niż skromnie zapowiadano. Jednocześnie nie ściągnięto ponad 20 miliardów należnych podatków, bo szlachectwo nicnierobienia zobowiązuje. Ale skoro ciepła woda nadal leci z kranów, to cieszmy się, że jesteśmy na zielonej wyspie.

  PiSuar pokazał swych kandydatów na prezydentów miast. Kandydatem stołecznym został słynny w Warszawce Pan Czesław Bielecki. Człowiek tak wygadany, że uchodzący wśród ideowych narodowców za „ Żyda". Panie boże katolicki ! „ Żyd „ w PiSuarze ! Tego nawet protokólantom Mędrców Syjonu nie śniło się!.

  Tym, którym obce jest nicnierobienie polecam stronę WWW.zmieniamywarszawe.pl . Do roboty zanim zdechnie ostatnia tłusta krowa.

 

 


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

TU JEST POLSKA

wtorek, 21 września 2010 9:37
   Dzisiaj, we wtorek 21 września 2010 o godzinie 22.55 na  TVP 2 , czyli na "Dwójce" możecie zobaczyć rewelacyjny film dokumentalny
    " Mama, tata, Bóg i szatan "
zrealizowany przez Pawła Józwiaka-Rodana.
Film arcypolski.
Arcysynteza naszego, ukochanego kraju.
Nie przegapcie.
I podzielcie się swoimi refleksjami.

Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

CZECZEŃCY TAŃCZĄ

piątek, 17 września 2010 9:57
   Zapewne Ahmed Zakajew wiedział, że ten kongres to przede wszystkim uderzenie PiSuarów w politykę zagraniczną PO-PSL. Wiedział,że Polska jest krajem tradycyjnie gościnnym i  sprzyjającym ruchom wolnościowym. Zdecydował się polską gościnność przetestować i zagrać wraz z PiSem na nosie rządowi polskiemu.
   PiS po raz pierwszy przenióśł walkę polityczną z PO na forum międzynarodowe. Tego nie praktykowało się do tej pory. W Sejmie od lat obowiązywała niepisana umowa, że za granicą nie toczymy krajowych sporów politycznych. PiS wspierając czeczeński kongres, czyniąc z niego atak na rząd Tuska, dowiódł, że w walce politycznej nie zna granic.
 Kongres  czeczeński skończy się, Ahmed Zakajew wróci do Wielkiej Brytanii. Wojna PiS - PO wzbogaci się o kolejne starcie.
Straci na tym państwo polskie, bo znowu politycy i media zajmować się będą drugorzędnym dla interesów państwa polskiego problemem.
  Stracą też Czeczeńcy. Po dniach medialnej sławy znowu  znajdą się na marginesie wydarzeń. W Polsce zaś nastroje antyczeczeńskie wzrosną. Polacy są gościnni , ale nie lubią kiedy gość cynicznie testuje ich gościnność, wtrąca się w ich wewnętrzne spory.
PS. Klasyk walki politycznej Włodzimierz Ilicz Lenin sformułował definicję politycznego, "pożytecznego idioty". Takim dla PiS w tym konflikcie okazał się eurodeputowany PO Tadeusz Zwiefka.
 

Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

wtorek, 20 marca 2018

Licznik odwiedzin:  1 284 321  

Kalendarz

« wrzesień »
pn wt śr cz pt sb nd
  0102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

BIOGRAFIA PIOTRA GADZINOWSKIEGO

Piotr Gadzinowski urodził się w św. mieście Częstochowie w rodzinie piekarza, drobnego kapitalisty. Za chlebem wyjechał do Warszawy, tam zbolszewizował się i pozostał na emigracji zarobkowej. W życiu ...

więcej...

Piotr Gadzinowski urodził się w św. mieście Częstochowie w rodzinie piekarza, drobnego kapitalisty. Za chlebem wyjechał do Warszawy, tam zbolszewizował się i pozostał na emigracji zarobkowej. W życiu wykonywał wyjątkowo podłe zawody: posła, publicysty, pomocnika redaktora naczelnego i pomocnika piekarza. W Sejmie RP zwanym obecnie „sanktuarium demokracji” przechował się przez 3 kadencje. Bywał na posiedzeniach Komisji Kultury, Równego Statusu Kobiet i Mężczyzn, Łączności z Polakami za granicą W Sejmie RP, Zgromadzeniu Parlamentarnym Rady Europy i Parlamencie Europejskim. Współtworzył ustawę o kinematografii. Oznaczono go orderem zasłużony kulturze „Gloria Artis”. Autorzył i współautorzył sześciu książkom publicystycznym i satyrycznym. Znający go dobrze uważają, że lepiej mówi niż wygląda i lepiej pisze niż mówi. Przeczytaj bloga, a będziesz zaskoczony.

schowaj...

Głosuj na bloog


zobacz wyniki

Ulubione strony

Wyszukaj

Wpisz szukaną frazę i kliknij Szukaj:

Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie:

Statystyki

Odwiedziny: 1284321

Lubię to

Więcej w serwisach WP

Wiadomości

Bloog.pl