Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 278 846 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS
Kategorie

Wracam niebawem.

czwartek, 25 września 2008 8:29
      Przyleciałem z Wietnamu , wylatuję do Syrii.
      Po przylocie, od razu wypad  na dni parę do europalamentu w Brukselii. 
     A potem już  na długo z Wami.
     Wybaczcie  czasowe osierocenie, mała pauza, i  potem już wielkie czyny przed Nami !

Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

Która z posłanek , który poseł zagra ?

poniedziałek, 15 września 2008 2:18

  Po upowszechnieniu przez media wiadomości , że męczę się nad scenariuszem serialu pod roboczym tytułem " Sejm jak miłość " dostałem jedenaście telefonów od pań posłanek i panów posłów.  Panowie stanowili większość. W żartobliwej zwykle formie proponowali swój udział w serialu. Abym choć jakiś epizodzik im wymyślił. Czy zgadniecie którzy zechcieli zagrać ? Kogo  i w jakiej roli obsadzilibyście ?

 


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

Idzie nowe

środa, 03 września 2008 15:27

      Pisanie o bieżącej polityce w Polsce staje się przeraźliwie nudne.Coraz częściej polityka to pozoranctwo, gry medialne.

   PO poszczęściło się. Obiecywali Wyborcom, że odsuną PiS od rządów i słowa dotrzymali. Nic poza tym. Do pełni władzy, do wariantu "Nasz premier i nasz prezydent ", pozostało PO skompromitować obecnego Pierwszego Obywatela i zablokować szanse innych kandydatów niż z Platformy.Już teraz prezydent Kaczyński zachwuje się jakby wykonywał zadania zlecone przez Tuska.Dał się wciągnąć w kampanię wyborczą, co każdy już widzi.Podobnie jak jej efekty-rządząca koalicja nie podejmuje żadnych niepopularnych decyzji, nawet niezbędnych do modernizowania kraju.

   Kierunki polityki rządzącej PO wyznaczają specjaliści od marketingu politycznego, od wygrywania wyborów.Także prezydenccy spece, których działania zmuszają speców premiera do reagowania.Zatem do najbliższych  wyborów prezydenckich panować będzie mała, polityczna stabilizacja.Okraszona medialnymi gejzerami Palikota, prezydenta Lecha Aleksandra i jego pałacowych harcowników.Lecz naprawdę przez najbliższe lata w polityce polskiej nie stanie się nic, aż do końca.Do dnia zaprzysiężenia nowego prezydenta.

   Wielkie nic grozi lewicy instytucjonalnej.Kłótnie personalne,ambicje licznych liderów i kandydatów na liderów doprowadzić mogą do zarejestrowania dwóch list w wyborach do europarlamentu.Co zakończyć się może totalną klęską - kandydaci obu przepadną, bo głosy rozłożą się. Potem lewicowi Wyborcy uznać mogą, że na istniejące obecnie partie i partyjki w ogóle głosować nie warto.

    Od 1 września nie pracuję już w " Nie". Nie jestem zatrudniony na jakiejkolwiek posadzie, etacie, ryczałcie. Pracy mi jednak nie brakuje.Dalej będę  publikował w " Dziś ", " Trybunie ", " Twoim Świecie Pracy". Jeszcze we wrześniu być może polecę do Wietnamu, potem odwiedzę Syrię. Po powrocie, od połowy października, wrócę do intensywnej publicystyki.Także na blogu,czekają go zmiany. Skończę pewnie dwa większe, rozpoczęte projekty: książkę o Chinach i  scenariusz serialu o Sejmie. Zamierzam też z gronem lewicowych przyjaciół założyć stowarzyszenie zajmujace się m.in organizowaniem lewicowych debat w Internecie.

          Ducha nie zgaszę, ani też nie wyzionę. 

  

    


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

wtorek, 20 marca 2018

Licznik odwiedzin:  1 284 332  

Kalendarz

« wrzesień »
pn wt śr cz pt sb nd
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

BIOGRAFIA PIOTRA GADZINOWSKIEGO

Piotr Gadzinowski urodził się w św. mieście Częstochowie w rodzinie piekarza, drobnego kapitalisty. Za chlebem wyjechał do Warszawy, tam zbolszewizował się i pozostał na emigracji zarobkowej. W życiu ...

więcej...

Piotr Gadzinowski urodził się w św. mieście Częstochowie w rodzinie piekarza, drobnego kapitalisty. Za chlebem wyjechał do Warszawy, tam zbolszewizował się i pozostał na emigracji zarobkowej. W życiu wykonywał wyjątkowo podłe zawody: posła, publicysty, pomocnika redaktora naczelnego i pomocnika piekarza. W Sejmie RP zwanym obecnie „sanktuarium demokracji” przechował się przez 3 kadencje. Bywał na posiedzeniach Komisji Kultury, Równego Statusu Kobiet i Mężczyzn, Łączności z Polakami za granicą W Sejmie RP, Zgromadzeniu Parlamentarnym Rady Europy i Parlamencie Europejskim. Współtworzył ustawę o kinematografii. Oznaczono go orderem zasłużony kulturze „Gloria Artis”. Autorzył i współautorzył sześciu książkom publicystycznym i satyrycznym. Znający go dobrze uważają, że lepiej mówi niż wygląda i lepiej pisze niż mówi. Przeczytaj bloga, a będziesz zaskoczony.

schowaj...

Głosuj na bloog


zobacz wyniki

Ulubione strony

Wyszukaj

Wpisz szukaną frazę i kliknij Szukaj:

Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie:

Statystyki

Odwiedziny: 1284332

Lubię to

Więcej w serwisach WP

Wiadomości

Bloog.pl