Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 278 846 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS
Kategorie

Flaczki tygodnia

piątek, 27 sierpnia 2010 13:55

   Nie będzie ustawy gwarantującej parytety na listach wyborczych, bo PO tego nie chce, choć obiecywała, że będzie i że chce. Nie będzie dróg na Euro-2012, bo PO tego w budżecie nie chce, choć PO obiecywała, że będą i że ich chce. Nie będzie reform modernizujących nasze państwo, bo PO chce sobie porządzić jeszcze dalej, dalej , dalej. I oszukiwać  „ ciemny lud"  wyborczymi obietnicami jeszcze dalej, dalej, dalej.

  W Sejmie RP dzięki interwencji wicemarszałka Jerzego Wenderlicha z SLD i przede wszystkim pracy umysłowo- organizacyjnej Wandy Nowickiej i posła Marka Balickiego / niezrzeszonego lewicowca/ zaprezentowano prawdę o aborcji w Polsce. Raz jeszcze okazało się, że polski Kościół kat. jest instytucją zamordystyczną, hamująca tworzenie nowoczesnego państwa i społeczeństwa polskiego. Sakralizując ludzki zarodek, w imię swoich korporacyjnych interesów, polski Kościół kat. pośrednio sprzyja mafii ginekologicznej i napędza zyski zagranicznym klinikom aborcyjnym. Prawa kobiet w Polsce nie liczą się. A polscy politycy, nawet niektórzy „ lewicowi", bardziej boją się swego realnego proboszcza niż jakiegoś  niematerialnego boga. Bo w Polsce politycy w boga nie wierzą, wystarczy im wiara w ciemną moc proboszcza.   

  Biskupi polskiego Kościoła kat. publicznie wyparli się krzyża. Podrzucili krzyż, niczym zgniłe jajo, politykom. W Polsce funkcjonariusze Kościoła kat. od tysiąca lat żyją z krzyża. Czepią z niego znakomite profity. Widać w ostatnim dwudziestoleciu  przedsiębiorstwo polski Kościół kat. spółka z o.o  dzięki Komisji Majątkowej tak się nachapało, że krzyż nie jest mu już potrzebny.

  Odbyła się kosztowna feta z okazji którejś tam rocznicy NSZZ" Solidarności". Obchody raz jeszcze udowodniły, że obecna tak zwana „Solidarność" ma tyle samo wspólnego z ideałami "sierpnia 80" co polski Kościół kat. z naukami i stylem życia Jezusa Chrystusa. Kosztowne obchody były kolejną okazją do zaprezentowania środowisk swarów, kłótni, wzajemnych niechęciu.

  Ma powstać pomnik poległych w katastrofie lotniczej pod Smoleńskiem. Ciekaw jestem jaki będzie napis na pomniku. Najbardziej prawdziwy powinien brzmieć : „ Ofiarom kabotyństwa politycznego  prezydenta Lecha Aleksandra Kaczyńskiego oraz niekompetencji Jego Kancelarii".        

   Premier Donald Tusk pozazdrościł swemu ruskiemu koledze i wezwał na publiczne ruganie szefów Otwartych Funduszy Emerytalnych. Przy okazji okazało się, że dobrotliwie prezentowany w mediach Tusk lubi nieskrepowaną władzę. Jeszcze to nie Iwan Groźny, ale od czegoś trzeba zacząć. Nie wspomniano, że przez 3 ostatnie lata rządów PO reformy OFE w naszym kraju nawet nie zaczęto. Bo w przeciwieństwie do ruskich carów przez te 3 lata premier Tusk zajmował się niecnierobieniem.   

   Abepe Leszek Sławoj Głódz, zwany w określonych kręgach towarzyskich „ Flaszką", zaapelował do prezydenta Bronisława Komorowskiego i innych by przeprosili tragicznie zmarłego prezydenta Lecha Aleksandra Kaczyńskiego. Apeluję do abepe Głodzia aby jego koledzy biskupi przeprosili  Izę Jarugę -Nowacką, Jolę Szymanek-Deresz, Jurka Szmajdzińskiego za swoje liczne chamskie wyzwiska wobec wyżej wymienionych tragicznie zmarłych. Choćby za pamiętne „ szczekające kundelki".

  Pan Tomasz Nałęcz ma zostać płatnym doradcą pana prezydenta RP Bronisław Komorowskiego. Będzie w Dużym Pałacu reprezentować tak zwaną „ lewicę". Pan Tomasz Nałęcz ma ku temu znakomite kwalifikacje zawodowe i moralne. Zawsze był przy lewicy. kiedy mógł dostać dobrze płatną posadę, lancię, coś extra dla żony. W Polsce mamy różne lewice: "radykalną", „postkomunistyczną", „ społeczną", „ obyczajową"," młodą". Pan Tomasz Nałęcz reprezentuje niewielki, acz silnie w mediach pokazywany nurt-„ lewicę dworską".  

    Klęska PiS w Spocie. Sąd umorzył postępowanie przeciwko dwóm sopockim aktywistom PiS protestującym swym wyglądem przeciwko wizycie premiera Putina. Aby wypłoszyć ruskiego premiera przebrali się za kutasy. Ponieważ Putin nie przestraszył się PiSokutasa to sąd heroiczny czyn PiSuarów olał uznając go za społecznie małoszkodliwy.

  Okazało się, że w Polsce można okraść nawet autostradę
Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

Nos Palikota

wtorek, 24 sierpnia 2010 12:27

   Palikot ma nosa do interesów. Wie jak się ustawić, by zbić kapitał finansowy, albo polityczny.

  Nos podpowiadam mu, że teraz warto sprzedawać młodym, niezorientowanym w polityce ludziom, poglądy lewicowe i liberalne obyczajowo. Zbudować nowy byt polityczny.

   Platforma Obywatelska zapewne nie będzie miała większości w przyszłym Sejmie i znowu pojawi się jej podstawowy ból głowy- problem koalicjanta. Może znowu doprosi do koalicji PSL, w czarnych prognozach PO wskazywano nawet na SLD.

   Palikot proponuje swoim politycznym koleżkom pigułkę na ten ból. Zbierze on elektorat kulturowo lewicowy. Liberalny obyczajowo. Pokolenie fejsbuka. Utworzy niby niezależne od PO, niby apolityczne stowarzyszenie. Na plecach niezorientowanych w grze politycznej przeskoczy próg wyborczy i w przyszłym Sejmie zajmie miejsce Waldemara Pawlaka. Będzie wicepremierem. Bezpartyjnym członkiem PO.
Od czasu do czasu wywoła pozorowany konflikt polityczny, by odwrócić uwagę od poważnych, nierozwiązywanych przez PO problemów spolecznych. Będzie odgrywał rolę opozycji wewnątrz rządu.
   Stowarzyszenie Palikota to bat na SLD. Sojusz ożywił się w ostatnich miesiącach, bo stał się znowu wyrazisty ideowo, lewicowy. Zyskał nowy, młody elektorat. To przestraszyło sztabowców Tuska. Dlatego Palikot dostał nowe zadanie- odebrać młody elektortat SLD. Walka z odradzającą się lewicą ważniejszą jest  obecnie dla PO od polowania na  słabnących kaczystów.

  Akcja polityczna Palikota dowodzi nie tylko słuszności lewicowego kursu SLD. Jest przestrogą, by ten kurs utrzymywać, czynami lewicowość potwierdzać.    

   Nos Palikota nie jest lewicowy, liberalny, czy centrowy. Nos Palikota jest brązowy. Od wiecznego włażenia Tuskowi w Jego Dostojność.   


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

Nie lękajcie się !

poniedziałek, 09 sierpnia 2010 7:39

 

Wtorek 10.08.2010.
Warszawa.
Plac Konstytucji.
Godzina 17.
Wiec SLD w obronie państwa świeckiego.
Nie dajmy krzyżować nam Polski.
Przyjdźcie !
Przyprowadźcie swych bliskich.


PS. Zachęcam raz jeszcze do lektury „Raju doświadczalnego".
Poniżej.   

 


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

wtorek, 20 marca 2018

Licznik odwiedzin:  1 284 316  

Kalendarz

« sierpień »
pn wt śr cz pt sb nd
      01
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

BIOGRAFIA PIOTRA GADZINOWSKIEGO

Piotr Gadzinowski urodził się w św. mieście Częstochowie w rodzinie piekarza, drobnego kapitalisty. Za chlebem wyjechał do Warszawy, tam zbolszewizował się i pozostał na emigracji zarobkowej. W życiu ...

więcej...

Piotr Gadzinowski urodził się w św. mieście Częstochowie w rodzinie piekarza, drobnego kapitalisty. Za chlebem wyjechał do Warszawy, tam zbolszewizował się i pozostał na emigracji zarobkowej. W życiu wykonywał wyjątkowo podłe zawody: posła, publicysty, pomocnika redaktora naczelnego i pomocnika piekarza. W Sejmie RP zwanym obecnie „sanktuarium demokracji” przechował się przez 3 kadencje. Bywał na posiedzeniach Komisji Kultury, Równego Statusu Kobiet i Mężczyzn, Łączności z Polakami za granicą W Sejmie RP, Zgromadzeniu Parlamentarnym Rady Europy i Parlamencie Europejskim. Współtworzył ustawę o kinematografii. Oznaczono go orderem zasłużony kulturze „Gloria Artis”. Autorzył i współautorzył sześciu książkom publicystycznym i satyrycznym. Znający go dobrze uważają, że lepiej mówi niż wygląda i lepiej pisze niż mówi. Przeczytaj bloga, a będziesz zaskoczony.

schowaj...

Głosuj na bloog


zobacz wyniki

Ulubione strony

Wyszukaj

Wpisz szukaną frazę i kliknij Szukaj:

Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie:

Statystyki

Odwiedziny: 1284316

Lubię to

Więcej w serwisach WP

Wiadomości

Bloog.pl