Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 278 846 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS
Kategorie

Przygody dobrego wojaka Kukiza

poniedziałek, 31 sierpnia 2009 10:04

  Artysta rockowy Paweł Kukiz napisał swoją wersję    „Bagnetu na broń„.  Protest - song.

   Nie  protestuje przeciwko dawnej wojnie światowej, czy obecnej wojnie w Afganistanie. Tym razem przeciwko niedostatecznemu  uzbrojeniu naszej armii. Bo przecież gdyby polscy żołnierze mieli lepszy sprzęt wojskowy, to mogliby skuteczniej tam zabijać. Nie mają i to bardzo boli aktualnie artystę Kukiza.

  Nie tak dawno muzyka rockowa była alternatywą komercji, a rockmani prezentowali zwykle anty militarne poglądy. Ale nadeszła nowa fala i nowe trendy. Zaczęło się od pochwał Powstania Warszawskiego, teraz mamy apoteozę  „ misji" w Afganistanie. Jutro artyści rockowi będą może celebrtiami podczas zbiórki pieniężnej na amunicję dla naszych chłopców - misjonarzy szlachetnie zabijających. Skrzykną Kapelę Wojskowej Pomocy.

  Do pełni patriotycznego szczęścia brakuje mi tylko artysty Kukiza zaciągającego się na ochotnika na afgański front.

   Ale tego pewnie nie doczekam. Paweł Kukiz -artysta nonkonformista zna już obecne granice buntu. Zapali ogień wojny, ale się nie zaciągnie.
           Putin i Hitler
  Premier Putin będzie nocować w sopockim Grand Hotelu. Jednym z najwspanialszych w Polsce. Zapewne położą go w największym hotelowym apartamencie  nr  226. Wcześniej spali tam m.in Fidel Castro, Charles de Gaulle. A jeszcze wcześniej  kanclerz Adolf  Hitler we wrześniu 1939 roku, obserwował wówczas walki na Westerplatte. Z tamtego czasu pochodziły ponoć ułożone w apartamencie mozaki podłogowe intarsowane w swastyki. Oprócz podłóg, już bez swastyk, apartament ma wielką sypialnię, mały, ale wygodny gabinet do pracy, i salonik dla gości. A przede wszystkim przepiękny widok na morze. Przy szumie Bałtyku znakomicie się tam  zasypia, zapewniam Was.


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

Flaczki cd

niedziela, 30 sierpnia 2009 16:38
   W Rosji wszystko się w tym roku kurczy. Ludność, rezerwy złota i walut, PKB. Informacja rosyskich służb wywiadu, że polski minister spraw zagranicznych Józef Beck był agentem niemieckiego wywiadu dowodzi, że kurczą się też zasoby inteligencji rosyjskiego wywiadu. Rosja karleje. 
Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

Flaczki tygodnia

piątek, 28 sierpnia 2009 16:14

  Obrażali nas Rosjanie. Prezentowali własną wizję swojej historii, zupełnie niezgodnej z naszą, aktualną polityką historyczną.

  Obrazili nas Amerykanie przesyłając na najważniejszą dla rządu Uroczystość emerytowanego urzędnika średniego szczebla , zacnego Williama J. Perry'ego.  Zaprezentowali taką decyzją własną wizję historii, zupełnie niezgodną z naszą, aktualną polityką historyczną.

  Obrazić mają nas Amerykanie raz jeszcze odmawiając nam swej bazy wojskowej i fragmentu Tarczy Antyrakietowej, decyzją zupełnie niezgodną z naszą ostatnią polityką proamerykańską.

  Obrażali nas bezczelnie niemieccy dziennikarze drwiący z naszej młociarki , złotej medalistki i rekordzistki Europy Anity Włodarczyk. I wychwalając pod niebiosa ich przegraną młociarkę Betty Heider. Do tej pory to Polacy mieli monopol na wysławianie najgorszych w swej historii klęsk, zwykle Powstania Warszawskiego.

   Obrażali nas szejkowie z Kataru. Nie zechcieli kupić polskich stoczni wraz ze stoczniowcami. A przecież stocznie to kolebki „ Solidarności „ , czyli tego, co najlepsze Polska dała światu.

   Obrazili się na krajową klasę polityczną biskupi krajowego Kościoła kat. Przypomnieli w specjalnym dokumencie zasady Kościoła kat. w życiu politycznym i prywatnym i zagrozili, że będą je egzekwować wobec polityków - katolików. Piętnować cudzołożników, rozwodników, nieumiarkowanych w jedzeniu i piciu. Na wieść o takim fanatyzmie religijnym wielu prawicowych polityków obraziło się na biskupów. Po cichu rzecz jasna. Po cichu też zapowiedziało akcje odwetowe, czyli monitorowanie zgodności życia funkcjonariuszy Kościoła kat. z głoszonymi przez ten Kościół zasadami. Dzieło podjęte przez biskupów to wielki krok ku sekularyzacji naszego kraju.

   Obrazić już prezydenta Lecha Aleksandra Kaczyńskiego i ex premiera Kazimierza Marcinkiewicza zdążył kierując się ostatnimi wytycznymi biskupów pan redaktor Wojciech Cejrowski.

   Obraził niektórych zawodowych, prawicowych patriotów prezes Janusz Kurtyka z IPN ogłaszając najnowsze notowania naszych strat w czasie II wojny światowej. Informacją, że na terenach okupowanych przez ZSRR zginęło 150 tysięcy obywateli II RP , a nie przynajmniej 2 miliony, jak wielu patriotów uważało. Czyżby Kurtyka poszedł na służbę do ruskich i zaniża cierpienia Narodu?

   Obraził wszystkich wrażliwych na piękno i niewrażliwych na urok PO pan poseł Janusz Palikot deklarując, że „  ma udane życie seksualne".

   Obrażali nas jeszcze inni nie warci nawet wspominania.
   Czemu ?  Przecież jesteśmy takim fajnym, pracowity, punktualnym, czystym i kipiącym od poczucia humoru Narodem.


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

wtorek, 20 marca 2018

Licznik odwiedzin:  1 284 307  

Kalendarz

« sierpień »
pn wt śr cz pt sb nd
     0102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

BIOGRAFIA PIOTRA GADZINOWSKIEGO

Piotr Gadzinowski urodził się w św. mieście Częstochowie w rodzinie piekarza, drobnego kapitalisty. Za chlebem wyjechał do Warszawy, tam zbolszewizował się i pozostał na emigracji zarobkowej. W życiu ...

więcej...

Piotr Gadzinowski urodził się w św. mieście Częstochowie w rodzinie piekarza, drobnego kapitalisty. Za chlebem wyjechał do Warszawy, tam zbolszewizował się i pozostał na emigracji zarobkowej. W życiu wykonywał wyjątkowo podłe zawody: posła, publicysty, pomocnika redaktora naczelnego i pomocnika piekarza. W Sejmie RP zwanym obecnie „sanktuarium demokracji” przechował się przez 3 kadencje. Bywał na posiedzeniach Komisji Kultury, Równego Statusu Kobiet i Mężczyzn, Łączności z Polakami za granicą W Sejmie RP, Zgromadzeniu Parlamentarnym Rady Europy i Parlamencie Europejskim. Współtworzył ustawę o kinematografii. Oznaczono go orderem zasłużony kulturze „Gloria Artis”. Autorzył i współautorzył sześciu książkom publicystycznym i satyrycznym. Znający go dobrze uważają, że lepiej mówi niż wygląda i lepiej pisze niż mówi. Przeczytaj bloga, a będziesz zaskoczony.

schowaj...

Głosuj na bloog


zobacz wyniki

Ulubione strony

Wyszukaj

Wpisz szukaną frazę i kliknij Szukaj:

Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie:

Statystyki

Odwiedziny: 1284307

Lubię to

Więcej w serwisach WP

Wiadomości

Bloog.pl