Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 278 846 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS
Kategorie

Miód i Śmietanko

niedziela, 22 lipca 2012 11:41

Jaśnie państwo obywatelskie obraziło się na chamstwo ludowe. Bo chamstwo pazerne jest. Bo zamiast spokojnie łyżeczką, półgębkiem, drugą ręką koniecznie usta zasłaniając, oni od razu chochlą. Pełną gębą, otwarcie, bezwstydnie.


Tak być, kurwa, nie może, przecież w państwie obowiązuje jakaś kultura, kwestia smaku! - wzdycha jaśnie państwo obywatelskie. Zazdroszcząc po cichu chamstwu ludowemu skuteczności w chapaniu i nachapywaniu się.


A chamstwu gęba zdumiona opada, bo czego to państwo od niego chcą, czemu teraz po pysku, jak parobków kiedyś, prać chcą? A za co to, no, za co?

(...)

Wejdź na Lewica24.pl i przeczytaj więcej!


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

I kto to mówi?

niedziela, 22 lipca 2012 11:33

Głównym zadaniem wszystkich nauk socjalistycznych o przyszłym komunizmie i o konieczności przygotowania się doń jest odciągnięcie robotników od bezpośredniej walki i przeniesienie ich w krainę marzeń.


Nauka socjalistyczna, tak jak i wszelka „nauka społeczna”, choć jest niby nieprzejednanym wrogiem klerykalnego obskurantyzmu, jednak w masach robotniczych umie krzewić te same przesądy i zabobony co pogańscy kapłani i chrześcijańskie klechy.

(...)

Wejdź na Lewica24.pl i przeczytaj całość


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

Rodzina z podwójną twarzą

niedziela, 22 lipca 2012 11:30

Kościół kat. staje się w Polsce zwyczajnie obciachowy. 


Pokolenie JP2 zwiędło. „Ozon” wyparował. Wykreowany na św. Pawła 2 Janusz Palikot zamienił się w Szawła bis.


A teraz jeszcze SLD chce zakazać agitacji wyborczej we wszelkich obiektach sakralnych.

(...)

Wejdź na Lewica24.pl i przeczytaj całość felietonu


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

wtorek, 20 marca 2018

Licznik odwiedzin:  1 284 341  

Kalendarz

« lipiec »
pn wt śr cz pt sb nd
      01
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

BIOGRAFIA PIOTRA GADZINOWSKIEGO

Piotr Gadzinowski urodził się w św. mieście Częstochowie w rodzinie piekarza, drobnego kapitalisty. Za chlebem wyjechał do Warszawy, tam zbolszewizował się i pozostał na emigracji zarobkowej. W życiu ...

więcej...

Piotr Gadzinowski urodził się w św. mieście Częstochowie w rodzinie piekarza, drobnego kapitalisty. Za chlebem wyjechał do Warszawy, tam zbolszewizował się i pozostał na emigracji zarobkowej. W życiu wykonywał wyjątkowo podłe zawody: posła, publicysty, pomocnika redaktora naczelnego i pomocnika piekarza. W Sejmie RP zwanym obecnie „sanktuarium demokracji” przechował się przez 3 kadencje. Bywał na posiedzeniach Komisji Kultury, Równego Statusu Kobiet i Mężczyzn, Łączności z Polakami za granicą W Sejmie RP, Zgromadzeniu Parlamentarnym Rady Europy i Parlamencie Europejskim. Współtworzył ustawę o kinematografii. Oznaczono go orderem zasłużony kulturze „Gloria Artis”. Autorzył i współautorzył sześciu książkom publicystycznym i satyrycznym. Znający go dobrze uważają, że lepiej mówi niż wygląda i lepiej pisze niż mówi. Przeczytaj bloga, a będziesz zaskoczony.

schowaj...

Głosuj na bloog


zobacz wyniki

Ulubione strony

Wyszukaj

Wpisz szukaną frazę i kliknij Szukaj:

Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie:

Statystyki

Odwiedziny: 1284341

Lubię to

Więcej w serwisach WP

Wiadomości

Bloog.pl