Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 278 846 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS
Kategorie

Minister Alfons Rostowski

środa, 30 maja 2012 13:12

Ponieważ piłka kopana też jest formą zbiorowej prostytucji, nic dziwnego, że przy okazji mistrzostw powrócił problem prostytucji klasycznej.


Krajowe feministki: Kazimiera Szczuka i Joanna Piotrowska, szefowa fundacji Feminoteka, zaapelowały do władz o legalizację usług seksualnych. Lepsze warunki pracy i płacy, ubezpieczenie zdrowotne i emerytalne oraz ograniczenie patologii prostytucji działającej w podziemiu, w tym handlu kobietami i dziećmi – to plusy legalizacji prostytucji, które wyliczyły. W Holandii, gdzie prostytutki założyły swoje związki zawodowe – mają one wypłacaną pensję, opiekę zdrowotną, odprowadzają składki na emeryturę – argumentowała Piotrowska.


Do legalizacji prostytucji i jej opodatkowania wezwała też premiera Tuska Federacja Młodych Socjaldemokratów. Jak widać, młoda lewica nie wierzy już w humanistyczną, obywatelską postawę przywódcy PO. Proponuje mu transakcję: prawa obywatelskie prostytutek za płacone przez nie pieniądze do budżetu państwa. Kiedyś Murzyni też mogli oszczędzać pieniądze na wykupienie się z niewoli, ale stawki były na tyle wygórowane, że zazwyczaj zmuszeni byli poprzestać na nadziei.

(...)

Resztę felietonu przeczytasz na Lewica24.pl


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

Cud apostazji

niedziela, 27 maja 2012 11:01

Apostazji dokonuję codziennie. Nieceremonialnie, bo ceremonie mnie nie kręcą. 

 

Ponieważ ceremonie mnie nie kręcą, to moje apostazje nie są kręcone przez telewizyjne kamery. 


I nie dziwię się temu. Filmowanie życia ludzkiego bez boga, boga którego nie ma, jest trudne technicznie. Filmowanie życia ludzkiego bez polskiego kościoła kat. jest technicznie łatwiejsze, ale medialnie nudne. 


Co innego mediaholiczna apostazja Janusza Palikota. Ogłaszanie, przybijanie, potupywanie. Lutra małpowanie. Pojęć pomieszanie, robienie z rozwodnika Piłsudskiego patrona apostazji. Chaos.

(...)

Resztę felietonu przeczytasz na Lewica24.pl

 


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

Lenin bramą do raju

wtorek, 22 maja 2012 22:23

W Polsce Matka Boska zwykle ukazuje się na drzewie, a Lenin na bramie. W obu przypadkach ikony popkultury budzą emocje wręcz religijne. 

Ponieważ Lenin nie jest jeszcze w naszym kraju tak oswojony kulturowo jak Żydówka z Nazaretu, to jego coming out podzielił opinię publiczną. A nawet wywołał atak jajomiotów na bramę stoczni gdańskiej, bo tam się Lenin znów objawił. 

Atak dodatkowo podzielił opinię publiczną i media mejnstrinowe.Jajomioty nabyły jaja do ataku w wyniku transakcji kupno - sprzedaż, czyli pogłębiły popyt wewnętrzny, co ważne jest dla ożywienia naszej zagrożonej recesją gospodarki. Z drugiej strony jest jeszcze wiele niedożywionych dzieci w naszym kraju i szkoda dobrych polskich jaj dla politycznych jaj, zwłaszcza, że atak jajeczny spłynął po Leninie jak po gęsi.

Matka Boska objawia się w Polsce zawsze w cudownych okolicznościach. W przypadku objawienia Lenina, człowieka o zdecydowanych materialistycznych poglądach, cudu nie było.

(...)

Resztę felietonu przeczytasz na Lewica24.pl


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

wtorek, 20 marca 2018

Licznik odwiedzin:  1 284 317  

Kalendarz

« maj »
pn wt śr cz pt sb nd
 010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

BIOGRAFIA PIOTRA GADZINOWSKIEGO

Piotr Gadzinowski urodził się w św. mieście Częstochowie w rodzinie piekarza, drobnego kapitalisty. Za chlebem wyjechał do Warszawy, tam zbolszewizował się i pozostał na emigracji zarobkowej. W życiu ...

więcej...

Piotr Gadzinowski urodził się w św. mieście Częstochowie w rodzinie piekarza, drobnego kapitalisty. Za chlebem wyjechał do Warszawy, tam zbolszewizował się i pozostał na emigracji zarobkowej. W życiu wykonywał wyjątkowo podłe zawody: posła, publicysty, pomocnika redaktora naczelnego i pomocnika piekarza. W Sejmie RP zwanym obecnie „sanktuarium demokracji” przechował się przez 3 kadencje. Bywał na posiedzeniach Komisji Kultury, Równego Statusu Kobiet i Mężczyzn, Łączności z Polakami za granicą W Sejmie RP, Zgromadzeniu Parlamentarnym Rady Europy i Parlamencie Europejskim. Współtworzył ustawę o kinematografii. Oznaczono go orderem zasłużony kulturze „Gloria Artis”. Autorzył i współautorzył sześciu książkom publicystycznym i satyrycznym. Znający go dobrze uważają, że lepiej mówi niż wygląda i lepiej pisze niż mówi. Przeczytaj bloga, a będziesz zaskoczony.

schowaj...

Głosuj na bloog


zobacz wyniki

Ulubione strony

Wyszukaj

Wpisz szukaną frazę i kliknij Szukaj:

Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie:

Statystyki

Odwiedziny: 1284317

Lubię to

Więcej w serwisach WP

Wiadomości

Bloog.pl