Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 278 846 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS
Kategorie

FLACZKI

wtorek, 31 maja 2011 12:23

 

          Trwa medialne obrzydzanie Napieralskiego. Ostatni,  jakże ważny powód, by go walić medialnie -  to zdjęcia jakie robił sobie  na pogaduszce u wujka Obamy. Honoru polskiej inteligencji, czyli warstwy społecznej, która nigdy nie nauczyła się robić zdjęć komórkami, bronił  zdeklasowany robotnik, aktualny kapitalista – wyzyskiwacz Władek Frasyniuk.  Aby ostatecznie dobić Napierala aktualny demokrata Frasyniku  porównał jego zachowanie do poziomu „ Afryki”. Cóż cywilizacja białego człowieka do zachowania etykiety zobowiązuje. 

Różnym „ lewicowym pożytecznym idiotom”  tak ochoczo przyłączającym się do prawicowego chóru ujadania na SLD Napieralskiego warto zacytować trzeźwe poglądy Pawlaka Waldemara z koalicyjnego PSL. Przypomniał on u Olejnik, że atmosfera na tamtym spotkaniu była luźna, i wielu innych gości Obamy też zdjęcia komórkami sobie robiło.  Najwięcej narobi prezydencki minister pan Sławomir Nowak.  Zaślepiony antySLDyzmem Władek Frasyniuk zauważył tylko Napierala.

  

      Trwa medialne obrzydzanie Millera. Leszka.  Od chwili, kiedy zadeklarował chęć kandydowania do Sejmu z listy SLD.   Ostatnio „ Gazeta Wyborcza” przypomniała mu tajne więzienia CIA.  Uczyniła to nawet za cenę zachęcania islamskich radykałów do odwetu na polskich turystach w arabskich kurortach i na naszych żołnierzach w Afganistanie.  Strach przed ewentualnym sukcesem SLD jest na prawicy już tak silny, że każdej brzytwy się  łapią.  Jak bratnie nam małpy.

 

    Ponieważ rządząca PO nie ma się czym specjalnie po czterech latach władzy pochwalić, usłużni spece od marketingu politycznego, posunęli Platfusmersom odgrzewanego, ale jakże skutecznego w 2007 roku, kotleta.  Straszenie Prezesem Kaczyńskim, z czeska  „Jarkiem Kachną” zwanym.  Ponieważ sam „Kachna” już społeczeństwu nie tak straszny, to w sztabie PO wykreowano powyborczą,  złowrogą   „koalicję PiS – SLD”.  

Rzecz jasna różni „lewicowi pożyteczni idioci„  brednie te powtarzają ku radości zatrudnionych przez PO pijarowców marzących o dodatkowych premiach. 

Raz jeszcze tu powtarzam – jeśli tylko wrócę do Sejmu RP - to będę tam gwarantem antykaczyzmu.

 

   Przy okazji informuję,  że założyłem się z redaktorem Andrzejem Rozenkiem, aktualnym „zamgławred” w tygodniku „ Nie”.

Rozi jest przekonany do powstania powyborczej „ rządowej koalicji PiS – SLD”,  ja zaś  pryncypialnie wykluczyłem takową.

 Zakład jest kosztowny,  bo o dwa kartony wódki marki „ łyski”.

Wartość zakładu potwierdza legendarne informacje o wysokich zarobkach redaktorów „ Nie”, o ich wysokiej stopie życiowej  i konsumpcyjnym rozpasaniu.

 

    A propos wykluczenia.  Znany ze swych dowcipnych inaczej  bon mottów pan poseł Robert Węgrzyn został ostatecznie wykluczony z rządzących szeregów Platformy Obywatelskiej.

Uszy do góry Robi!   Nie dołuj się chłopie !   Wal teraz do Bartka Arłukowicza ministra od wykluczonych.    Pomoże ci na pewno, ma to zapisane w umowę o prace.

     

         O wizycie prezydenta Obamy nie warto pisać. Wystarczą zdjęcia.            

 

     

      A sąsiednie Niemcy kończą z energia atomową. Ale o tym u nas nie dyskutuje się.

Przecież tyle u nas ważniejszych tematów.  Komórka Napieralskiego. Ujawnione tajne śledztwo w sprawie byłych więzień CIA, była katastrofa smoleńska, były mord katyński, były poseł PO Robert Węgrzyn…

 


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

PROGRAM WIZYTY PREZYDENTA OBAMY PRZYGOTOWANY PRZEZ PREZYDENTA KOMOROWSKIEGO

czwartek, 26 maja 2011 10:43

 

   Mężczyźni ida na dalekie polowanie

   

       a kobiety ?

     

          Zostają w domu.

       


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

Jak obrazić prezydenta RP ?

poniedziałek, 23 maja 2011 14:20

 

 

    Wszystko o  tym jak obrazić prezydenta RP na mojej stronie

   

   piotrgadzinowski.pl

  

 

   w moim   artykule " Paragraf 2"

    Polecam !


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

wtorek, 20 marca 2018

Licznik odwiedzin:  1 284 304  

Kalendarz

« maj »
pn wt śr cz pt sb nd
      01
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

BIOGRAFIA PIOTRA GADZINOWSKIEGO

Piotr Gadzinowski urodził się w św. mieście Częstochowie w rodzinie piekarza, drobnego kapitalisty. Za chlebem wyjechał do Warszawy, tam zbolszewizował się i pozostał na emigracji zarobkowej. W życiu ...

więcej...

Piotr Gadzinowski urodził się w św. mieście Częstochowie w rodzinie piekarza, drobnego kapitalisty. Za chlebem wyjechał do Warszawy, tam zbolszewizował się i pozostał na emigracji zarobkowej. W życiu wykonywał wyjątkowo podłe zawody: posła, publicysty, pomocnika redaktora naczelnego i pomocnika piekarza. W Sejmie RP zwanym obecnie „sanktuarium demokracji” przechował się przez 3 kadencje. Bywał na posiedzeniach Komisji Kultury, Równego Statusu Kobiet i Mężczyzn, Łączności z Polakami za granicą W Sejmie RP, Zgromadzeniu Parlamentarnym Rady Europy i Parlamencie Europejskim. Współtworzył ustawę o kinematografii. Oznaczono go orderem zasłużony kulturze „Gloria Artis”. Autorzył i współautorzył sześciu książkom publicystycznym i satyrycznym. Znający go dobrze uważają, że lepiej mówi niż wygląda i lepiej pisze niż mówi. Przeczytaj bloga, a będziesz zaskoczony.

schowaj...

Głosuj na bloog


zobacz wyniki

Ulubione strony

Wyszukaj

Wpisz szukaną frazę i kliknij Szukaj:

Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie:

Statystyki

Odwiedziny: 1284304

Lubię to

Więcej w serwisach WP

Wiadomości

Bloog.pl