Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 278 846 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS
Kategorie

TRUPOJAD

niedziela, 28 listopada 2010 12:56

    

    „Niech Rosja przeprasza i płaci za  Katyń” – rzekł 26.11. 2010 roku prezes PiS Jarosław Kaczyński.

 

Swym oświadczeniem prezes Kaczyński dowiódł, że :

 

x/ Nie zna stanowiska Federacji Rodzin Katyńskich, zrzeszającej większość rodzin ofiar zbrodni katyńskiej –  stanowiska wykluczającego ubieganie się rodzin o odszkodowania za zamordowanych krewnych

 

x/ Został sojusznikiem  radzieckich nacjonalistów kierowanych przez lidera rosyjskich komunistów Gennadija Ziuganowa i rosyjskich nacjonalistów dowodzonych przez Władimira Żyrinowskiego. Oni to bowiem przeciwni są uznaniu odpowiedzialności Rosi z zbrodnię katyńską, przeciwni są destalinizacji Rosji i straszą obywateli Rosji konsekwencjami tych procesów – gigantycznymi odszkodowaniami dla ofiar stalinizmu. Prezes PiS Jarosław Kaczyński dostarcza im potężnych argumentów przeciwko destalinizacji. W bolszewickim języku taki polityk jak Jarosław Kaczyński zwany był „ pożytecznym idiotą”.  Tak to prezes PiS sojusznikiem komunistów został.

 

x/ Jest rusofobem nie liczącym się z interesami Polski.

 

x/ Jest trupojadem politycznym, wykorzystującym każdą ofiarę, każdego popularnego trupa dla wzmocnienia popularności swej partii.

 

    Ponieważ prezes PiS żąda odszkodowań za zabitych podczas mordu katyńskiego polskich oficerów – proszę pana prezesa o ustalenie  cennika zadanych zadośćuczynień.

 

    Proszę ustalić na ile rubli wycenia pan jedno życie jednego polskiego oficera ?

 

   PS.

   Pokąsany przez psa Szarika, nieudany pisarz, prezes TVP, żarliwy , zdolny publicysta Bronisław Wildestein pożalił się 28.11. 2010 na łamach „ Rzeczpospolitej” , że  „ kilka lat temu”   „ niejaki Gadzinowski „  zredukował wartość tomu jego opowiadań i jego talentu literackiego do użytego tam przez Wildsteina sformułowania „ zmęczony członek”.

  Szanowny Panie Bronisławie Wildsteinie  ! Było to już kilkanaście lat temu i cieszę się, że ta moja synteza pańskiego talentu i dorobku pisarskiego okazała się tak trafna, bo tak silnie przez pana zapamiętana.

   Chciałbym  przy okazji przypomnieć, że jeszcze niedawno kiedy był pan prezesem TVP i kiedy potrzebował pan mojej opinii, jako wiceprzewodniczącego Rady Programowej TVP SA  – to wówczas tytułował mnie pan „ panem przewodniczącym Gadzinowskim”.  

Teraz jestem  „ niejakim Gadzinowskim”,  bo dzisiaj już pan Wildestein uważa, że  nie musi być dla mnie miły .

Po takim stylu poznaje się dobre wychowanie czlowieka, które można mieć niezależnie od poglądów politycznych i talentu literackiego.           


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

Flaczki

środa, 24 listopada 2010 13:27

     Stare chińskie przysłowie mówi:  „ Trzeba zabić koguta żeby przestraszyć małpę”.

W tym tygodniu kogutem została koreańska  wysepka Yeopyeong ostrzelana przez wojska Północnej Korei. Przez chwilę w mediach zagotowało się i ostygło wraz z zaprzestaniem ostrzału. Kto strzelał wiadomo. Po co ? – spekulacje są chłodniejsze i ostrożne.

 Na pewno rządzący w Phenianie generałowie zapragnęli przypomnieć światu o sobie i grożąc nuklearną bronią wymusić kolejną porcję pomocy humanitarnej. Ale czemu akurat teraz? 

Wiele mówiące jest enigmatyczne stanowisko Chin, które jedynie wyraziły     „ zaniepokojenie".       Chiny to jedyny obecnie gwarant północnokoreańskich generałów, bez chińskiego wsparcia gospodarczego i politycznego autarkiczna  KRL - D  nie mogłaby funkcjonować.  Czy ostrzelanie najwierniejszego sojusznika USA w tym regionie – Republiki Korei nie było „ zabijaniem koguta”, by przypomnieć amerykańskiej „ małpie” kto w tym regionie rządzi?.  

Chiny toczą zimną wojnę z USA o kurs chińskiego juana za co dostały prestiżowego pstryczka w twarz –  Pokojową Nagrodę Nobla dla Liu Xiabo. Tak czy siak skutkiem rywalizacji mocarstw są straty Koreańczyków – ostatniego narodu  podzielonego efektem dawnej „ zimnej wojny”.

   Przy okazji polskie media notorycznie określają Północną Koreę jako państwa „ komunistyczne”. To totalny idiotyzm i ogłupianie naszego społeczeństwa. Chiny są obecnie państwem wilczego kapitalizmu, a Północna Korea to azjatycka autarka rządzona przez juntę wojskową.

 

 

    Papież B16 pozwolił ponoć męskim prostytutkom używać prezerwatywy. To znak, że Watykan odchodzi od swej archaicznej teologii seksualnej. To też Dobra Nowina dla wszystkich facetów w Polsce.

Bo jak powszechnie wiadomo każdy obywatel RP czuje się artystą. A wszyscy artyści to prostytutk  i-  zgodnie z teologią Kazika.  Zatem można przyjąć, że papież- Niemiec pozwolił obywatelom RP jechać na gumach.

 

 

   Polska jest Najważniejsza , a polska kiełbasa na świecie najlepsza. Szefowa PjN posłanka Kluzik - Rostkowska obiecała publicznie, że jej ugrupowanie będzie wypełniać „ testament Lecha Kaczyńskiego”.   „ Testament Lecha Kaczyńskiego” to takie samo pustosłowie jak stwierdzenie, że „ Polska jest najważniejsza”. Ponieważ do wypełniania „ Testamentu Lecha Kaczyńskiego „ pretenduje jego brat prezes Jarosław – niebawem będziemy mieli wysyp  „ Testamentów Lecha Kaczyńskiego”  i spory który jest prawdziwy, a który apokryficzny. Na szczęście jakość polskiej kiełbasy jest niepodważalna.

  

    Odstawiony od prochów Jarosław Kaczyński durnieje. Walczy z zapraszanym do Dużego Pałacu generałem Jaruzelskim dowodząc, że jego PiS traci wszelkie zdolności koalicyjne. Pomimo drugiego wyniku w wyborach samorządowych PiS przegrywa zmieniając się w polityczną sektę.

 

    Wybory samorządowe wygrały PSL i PO.  Będą współrządzić dalej. SLD znów na rozdrożu. Marzenia o przyszłej koalicji rządowej z PO teraz odlatują w nieokreśloną przyszłość.  Wywołany nimi styl miękkiej opozycji grozi utratą twardego elektoratu w przyszlorocznych wyborach parlamentarnych.           


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

RUSZ GŁOWĄ - GŁOSUJ GŁOWĄ

piątek, 19 listopada 2010 5:49

 W niedzielę nie siedź w domu bezczynnie. W tym roku wybór jest prosty. Lista numer jeden. Wybierasz znanego ci kandydata. Jeśli nie znasz dobrze kandydata, albo masz wątpliwości  - głosuj na kobietę.  Kobiety przy bliższym poznaniu rzadziej rozczarowują niż faceci.

   Na prezydentów miast wybierasz kandydatów rekomendowanych przez - reprezentowaną listą numer jeden - lewicę .

 Znasz ich zapewne , bo  wyróżniają się kompetencją.

   Nie siedź, nie licz na cud.  Głosując na lewicę głosujesz też na koniec idiotycznej wojny plemiennej PO- PiS,  za granicą zwanej wojną polsko-polską.


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

wtorek, 20 marca 2018

Licznik odwiedzin:  1 284 323  

Kalendarz

« listopad »
pn wt śr cz pt sb nd
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

BIOGRAFIA PIOTRA GADZINOWSKIEGO

Piotr Gadzinowski urodził się w św. mieście Częstochowie w rodzinie piekarza, drobnego kapitalisty. Za chlebem wyjechał do Warszawy, tam zbolszewizował się i pozostał na emigracji zarobkowej. W życiu ...

więcej...

Piotr Gadzinowski urodził się w św. mieście Częstochowie w rodzinie piekarza, drobnego kapitalisty. Za chlebem wyjechał do Warszawy, tam zbolszewizował się i pozostał na emigracji zarobkowej. W życiu wykonywał wyjątkowo podłe zawody: posła, publicysty, pomocnika redaktora naczelnego i pomocnika piekarza. W Sejmie RP zwanym obecnie „sanktuarium demokracji” przechował się przez 3 kadencje. Bywał na posiedzeniach Komisji Kultury, Równego Statusu Kobiet i Mężczyzn, Łączności z Polakami za granicą W Sejmie RP, Zgromadzeniu Parlamentarnym Rady Europy i Parlamencie Europejskim. Współtworzył ustawę o kinematografii. Oznaczono go orderem zasłużony kulturze „Gloria Artis”. Autorzył i współautorzył sześciu książkom publicystycznym i satyrycznym. Znający go dobrze uważają, że lepiej mówi niż wygląda i lepiej pisze niż mówi. Przeczytaj bloga, a będziesz zaskoczony.

schowaj...

Głosuj na bloog


zobacz wyniki

Ulubione strony

Wyszukaj

Wpisz szukaną frazę i kliknij Szukaj:

Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie:

Statystyki

Odwiedziny: 1284323

Lubię to

Więcej w serwisach WP

Wiadomości

Bloog.pl